Druhá budova ústředí ČSOB měla stát v pražských Radlicích už za dva roky. Tento termín se však podle zjištění týdeníku Ekonomu nejspíš nestihne. Proti územnímu rozhodnutí o stavbě se v létě odvolalo Občanské sdružení zelené Čechy. Podle interních zdrojů z ČSOB, která odmítla věc oficiálně komentovat, je pro ni kauza nadmíru citlivá. Banka se totiž obává, že odvolání může vést ke zpoždění stavby až o několik let.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se