Podnikatel Anton Fischer končí s protesty proti šéfovi českého importéra Hyundai a vrací se k prodeji aut této značky. "Omlouvám se, měl jsem špatné informace," uvedl v tiskovém prohlášení Fischer, který prodává Hyundai ve čtyřech jihočeských městech a který bojoval za odvolání šéfa českého zastoupení firmy Vladimíra Vošického.

Fischer před měsícem podal na Vošického trestní oznámení pro údajné požadování úplatků a veřejně říkal, jak jsou obchodní podmínky se značkou Hyundai neférové a pro řadu dealerů likvidační. Kvůli návštěvě korejské prezidentky Pak Kun-hje na začátku prosince dokonce vytiskl letáky v korejštině a své billboardy přelepil korejskou verzí. Snažil se pro svůj případ získat větší pozornost i v Koreji.

"Dovolte, abych se omluvil společnosti Hyundai Motor Czech a generálnímu řediteli panu Vošickému za informace, které jsem poskytl médiím. Tyto informace bohužel pocházely z neověřených zdrojů a nebyly pravdivé," stojí v čerstvém tiskovém prohlášení datovaném na minulý pátek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se