Řidiči alternativní taxislužby Uber povezou v pátek a sobotu velice speciální klientelu. V autech se místo zákazníků ‚uvelebí‘ staré počítače, televize i ledničky. Firma v rámci oslav Dne Země odveze zdarma vysloužilé elektrospotřebiče z pražských domácností a kanceláří. Ty následně ve spolupráci se společnostmi Elektrowin a Asekol ekologicky zrecykluje. Do kampaně UberRECYCLE se zapojilo 13 měst v Evropě a na Středním východě.
Po Praze budou v pátek 22. dubna a v sobotu 23. dubna jezdit dva speciální vozy, které si zájemci o odvoz elektroodpadu mohou po oba dva dny objednat mezi 10. a 14. hodinou přes aplikaci Uber. "Spotřebiče není potřeba nijak balit nebo čistit. Stačí všechno připravit před dům nebo kancelář, kam lze zajet autem. Pro případ, že bude nutné těžší elektrospotřebiče snést z patra nebo vynést ze sklepa, budou s řidiči jezdit i naši závozníci," přibližuje marketingová manažerka pražského Uberu Barbora Polachová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







