Novým předsedou představenstva mediálního domu Economia se stává dosavadní místopředseda a generální ředitel Economie Roman Latuske. Nahradí Kamila Čermáka, který s účinností k 22. dubnu rezignoval.

Na pozici místopředsedy představenstva nastupuje David Paul, ředitel společnosti BM Management spravující rodinné investice manželů Bakalových. Novým členem představenstva se stává ředitel redakcí Economie Vladimír Piskáček.

"Kvalitní nezávislý obsah je pro média stále nejdůležitějším aktivem. Neméně důležité je dnes také hledání nových příležitostí, jak oslovovat čtenáře a diváky. Roman Latuske jako předseda představenstva a Vladimír Piskáček jako nový člen představenstva jsou garantem obojího," uvedla za majitele mediálního domu Economia místopředsedkyně představenstva Michaela Bakala.

Vladimír Piskáček bude kromě působení v představenstvu nadále zastávat post ředitele redakcí se zodpovědností za obsah a obsahové produkty Economie.

Představenstvo společnosti je pětičlenné. Nově ho budou tvořit předseda Roman Latuske, místopředsedové Michaela Bakala a David Paul a členové Vladimír Piskáček a Mojmír Boucník.

"Nominace na tento post pro mne znamená vyjádření důvěry a ocenění výsledků a transformace firmy, kterou společně poslední necelé dva roky realizujeme. Děkuji akcionáři a kolegům z představenstva za projevenou důvěru. A mé poděkování směřuje také za Kamilem Čermákem, který položil základní kameny při stavbě nové Economie," řekl nový předseda představenstva Latuske.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru