Bill Daly neskrýval nadšení, že se NHL vrátila do Prahy. „Moc rádi sem jezdíme. Je to krásné město plné hokejového nadšení, do kterého je vždy radost přijet,“ říká zástupce komisaře zámořské soutěže s odkazem na dvojzápas mezi San Jose Sharks a Nashville Predators, který se v pátek a sobotu hraje ve vysočanské O2 areně. Jde o v pořadí 35. a 36. utkání, které NHL oficiálně v historii hraje mimo Severní Ameriku. V Praze se doposud hrálo pět z nich, naposledy v roce 2019.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









