Bill Daly neskrýval nadšení, že se NHL vrátila do Prahy. „Moc rádi sem jezdíme. Je to krásné město plné hokejového nadšení, do kterého je vždy radost přijet,“ říká zástupce komisaře zámořské soutěže s odkazem na dvojzápas mezi San Jose Sharks a Nashville Predators, který se v pátek a sobotu hraje ve vysočanské O2 areně. Jde o v pořadí 35. a 36. utkání, které NHL oficiálně v historii hraje mimo Severní Ameriku. V Praze se doposud hrálo pět z nich, naposledy v roce 2019.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se