Státní dopravce České dráhy definitivně neuspěl se snahou zvrátit osm let starý výsledek arbitráže, kdy musel Škodě Transportation doplatit více než miliardu korun za dodávku dvacítky lokomotiv – přesto, že plzeňský výrobce dodal lokomotivy se čtyřletým zpožděním. To, že arbitrážní verdikt platí a České dráhy tak nedostanou více než miliardu korun zpět, v úterý potvrdil odvolací Vrchní soud v Praze.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









