Jak se od prvotních myšlenek dostat k prvním vlastním kilowattům? O tyto informace se s vámi na stránkách Hospodářských novin několik měsíců dělil náš redaktor Otakar Schön. Nyní celá série vychází i v knižní podobě.

V knize najdete průvodce celým procesem stavby elektrárny. Od prvních úvah o tom, jaké parametry by měla elektrárna mít, až po praktické rady a upozornění na potíže, které se objevily později. Včetně výměny dodavatele po měsících čekání a problémech, které způsobila změna vyhlášky týkající se hromosvodů.

Knihu si nejen můžete online zakoupit, ale také ji s námi společně pokřtít.

Slavnostní křest, na který zveme naše předplatitele, se uskuteční 14. listopadu 2023 od 17:30 v newsroomu Hospodářských novin v pražském Karlíně. Prvních čtyřicet přihlášených z vás se může těšit na čtení z knihy, rozhovor šéfredaktora Jaroslava Maška s autorem Otakarem Schönem, neformální skleničku i možnost koupě knihy za zvýhodněnou cenu. Možná i s podpisem.

Předplatitelé se mohou na křest přihlásit pomocí formuláře:

 

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.