reklama
reklama
infografika uspechy
14. 12. 2020

Vítězové Firmy roku 2020

Lasvit, Hlavní město Praha Vítězná společnost Lasvit navrhuje a vyrábí světelné instalace na zakázku, ale také kolekce svítidel, nápojového a...
11. 12. 2018

Exportní cena DHL zná své vítěze

Soutěž Exportní cena DHL UniCredit slouží především jako poděkování všem, kteří usilují o šíření dobrého jména Česka, ale také jako inspirace...
Úspěchy českých firemKrize, krize, krize... Toto slovo v posledních letech skloňujeme ve všech pádech. A obáváme se ho. Možná až zbytečně moc. Pravdou ale je, že pokud by současná dluhová krize v Evropě eskalovala, mohla by vyústit ve velkou hospodářskou recesi. A nejenom zde v Evropě.

V každém případě to z novinových titulků vypadá, že krize je všude, a díky ni se v byznyse nemůže nic pořádného povést. Opak je ale pravdou.

Existuje mnoho českých firem, o kterých jste možná nikdy neslyšeli, ale které mají dobré jméno ve světě, jsou úspěšné a i v těchto dobách dokáží růst. A to vždy potěší.

IHNED.cz chce o takovýchto firmách informovat. Redaktoři HN Byznys proto pátrají po tzv. českých "success stories" nebo po unikátních českých výrobcích, které dobývají svět. A zde je budete mít pohromadě.
1 2 3 4
reklama