Sazka chce znovu zavést dobíjení mobilů na terminálech. Operátoři ale nikam nespěchají. Sazka jim dluží 600 milionů korun. "Jeden z operátorů by snad mohl být do konce týdne zapnutý," řekla HN tisková mluvčí Sazky Lenka Tichá.

Dobíjení kuponů k předplaceným mobilním kartám bylo pro Sazku ještě loni zajímavým zdrojem příjmů. Zákazníci operátorů doplnili ročně pomocí terminálů kredit skoro za deset miliard korun a Sazce z toho plynula zajímavá provize.

Podle informací HN šlo přibližně o pět procent z dobitého kreditu. S tím už ale do budoucna nebude moci počítat. Pokud se dobíjení obnoví, operátoři už takové podmínky určitě nenabídnou.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se