Soudci se zřejmě v kauze Sazky ještě řádně zapotí. Aleš Hušák, bývalý generální ředitel českého loterijního gigantu, totiž ještě zjevně neskládá zbraně a v boji o Sazku hodlá brzy tasit další trumfy. Poslední fáze bitvy teprve začíná, řekl v pondělním on-line rozhovoru na IHNED.cz.

"Jsem duší sportovec a dokud je šance na to, aby utkání dopadlo jinak, nevzdávám se. Nemyslím si, že když hokejisté prohrávají ve druhé třetině o tři góly, tak to mají vzdát. Je ještě jedna třetina. Neplánuji dopředu. Chci dotáhnout společnost do reorganizace. A pak už je na vlastnících a případných investorech, aby se domluvili, kdo společnost bude řídit," odpovídá na otázku ohledně motivace k dalšímu boji.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se