Loterijní společnost Sazka se dohodla na obnovení možnosti dobíjení mobilů na svých terminálech. Ve čtvrtek uzavřela smlouvu s operátorem Telefónica O2.

"Smlouvu jsme obnovili, protože Sazka už pro nás nepředstavuje tak vysoké riziko," řekl HN mluvčí operátora Martin Žabka.

Mluvčí insolvenčního správce Josefa Cupky Lenka Tichá později zprávu potvrdila s tím, že Cupka s dalším operátory se i nadále o podmínkách vyjednává.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se