Aleš Hušák už není místopředsedou představenstva společnosti Bestsport. V pátek dopoledne ho z vedení sesterské společnosti Sazky, která vlastní libeňskou O2 Arenu, odvolali vlastníci Sazky i Bestsportu - sportovní svazy.
Hušák jako místopředseda představenestva Bestsport prakticky řídil, teď ve firmě, která je v úpadku, ztrácí poslední zbytky pravomocí. O jeho odvolání rozhodla valná hromada společnosti, kterou iniciovalo občanské sdružení Zelený ostrov (to vlastní devět sportovních svazů, vlastnících zároveň Sazku). Valná hromada Bestsportu odvolala Hušákovi nakloněné představenstvo i dozorčí radu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











