Vladimír Bail přišel do Českých drah, aby zabránil nevýhodnému prodeji majetku. Od ministra dopravy Pavla Dobeše ale dostal za úkol také odstartovat prodej nádražních budov. A dráhy tak mají získat deset až dvanáct miliard korun.
"Dráhy tu jsou, aby dopravovaly lidi a ne aby vlastnily nádraží a platily tam elektřinu, úklid, a nemohly se pak v nákladech poměřovat s dalšími dopravci," říká ministr.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











