Svaz lyžařů, minoritní akcionář lyžařských areálů Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Harrachov, v úterý s velkou pravděpodobností odstartuje prodej svých podílů. O osudu akcií v areálech totiž rozhoduje členská konference svazu.
Lyžaři za své podíly ve skiareálech mohou dostat skoro 200 milionů korun. Rozjet se ale může licitace, jež cenu vyžene i výš.
Svaz lyžařů vlastní v krkonošských střediscích podíly od 35,5 procenta (Špindlerův Mlýn) po 39,9 procenta (Pec), majoritu drží ČSTV.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










