Svaz lyžařů, minoritní akcionář lyžařských areálů Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Harrachov, v úterý s velkou pravděpodobností odstartuje prodej svých podílů. O osudu akcií v areálech totiž rozhoduje členská konference svazu.

Lyžaři za své podíly ve skiare­álech mohou dostat skoro 200 milionů korun. Rozjet se ale může licitace, jež cenu vyžene i výš.

Svaz lyžařů vlastní v krkonošských střediscích podíly od 35,5 procenta (Špindlerův Mlýn) po 39,9 procenta (Pec), majoritu drží ČSTV.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se