Řetězec Starbucks je spokojený se zájmem o jeho novou kavárnu v Ostravě. Tu otevřel před více než měsícem v  obchodním centru Nová Karolina, a vůbec poprvé tak expandoval mimo Prahu.

Chystá se i do dalšího velkého města – do Brna. Letos se to ale podle oblastního ředitele Starbucksu Erika Zlámala nepovede. "Zatím nejsme v žádném jednání tak daleko, abych byl schopný říci, že otevřeme v Brně už letos," říká v rozhovoru pro IHNED.cz Zlámal.

Starbucks pak nevylučuje svou budoucí přítomnost ani v dalších českých městech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se