Předním americkým a evropským bankéřům rostou platy dvouciferným tempem navzdory tomu, že se jejich banky potýkají se ztrátami a klesá jim hodnota akcií.

Loni platy šéfů největších bank vzrostly v průměru o téměř 12 procent na 12,8 milionu dolarů ročně.

Píše o tom ekonomický deník Financial Times s odkazem na analýzu společnosti Eguilar mezi patnácti předními bankami, včetně JPMorgan Chase nebo Citigroup.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se