Všech devět členů dozorčí rady státem ovládaného národního podniku Budějovický Budvar podpořilo plán na změnu statutu podniku, chtějí zvýšit kontrolní pravomoc při dohledu na hospodařením pivovaru.

Radní vzali při svém mimořádném jednání na vědomí výsledky ministerské kontroly, která nedávno v Budvaru skončila, zjištěná pochybení vedení podniku napraví. Nejsou ale tak závažná, aby dozorčí rada doporučila odvolání ředitele Jiřího Bočka.

"Dozorčí rada projednala a bere na vědomí návrhy a opatření managementu podniku k odstranění zjištěných nedostatků, jejichž plnění bude se zvýšenou pozorností sledovat na svých pravidelných jednáních," uvádí se v tiskové zprávě, kterou ke zhruba dvouhodinovému jednání rada vydala. Další komentáře ani podrobnosti radní neřeknou.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.