Začnu trochu jinak. Manažeři doufají, že vzdělávání jim pomůže vyřešit problémy ve firmě. Na různých školeních se dovídají spoustu zajímavé teorie, kterou pak už nezvládnou aplikovat do reálného života. Tento neúspěch nebývá výsledkem jen jejich neschopnosti, ale je způsoben hlavně tím, že ne všechny modely z literatury jsou vhodné do každé firmy a za každé situace.

Tyto zkušenosti pak způsobí, že manažeři říkají, že nemají čas chodit někam "do školy", protože musí pracovat a řešit každodenní problémy. Vlastně přestanou věřit, že učení je to, co jim pomůže k lepším výsledkům.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se