Patří vaše společnost mezi ty, jež svým zaměstnancům zakazují či alespoň omezují v pracovní době využívání internetu pro jejich soukromé účely? Možná budete nemile překvapeni, možná jste to již vzhledem k technologickým pokrokům a dostupnosti nejrůznějších zařízení v podobě chytrých telefonů a tabletů tušili, že se snažíte zcela zbytečně. Výsledky nejnovějších průzkumů přišly s tvrzením, že tři čtvrtiny zaměstnanců používají v pracovní době své vlastní mobilní zařízení a snahy jakkoliv zcela nebo alespoň částečně omezit přístup zaměstnanců na internet jsou jim jednoduše k smíchu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se