Tak jsme to včera oslavili. To byla první věta, kterou odcházející partnerka Wood & Company Andrea Ferancová-Bartoňová pronesla, když jsme se minulý čtvrtek sešly v restauraci Kogo ve Slovanském domě. "Vy jste slavili ve firmě váš odchod?" zcela netaktně a trochu udiveně jsem odpověděla otázkou. Stálice žebříčku HN Top 25 žen českého byznysu se vesele rozesmála. "Ne, tam jsme fakt neslavili. Ale doma ano. Manžel i oba synové byli velmi rádi, že jsem se definitivně rozhodla. Slavili jsme doma. Ale od rána pročítám desítky mailů, z celého regionu. Velmi milých, takže dneska jsem zase spíš trochu naměkko, psal mi totiž i Richard Wood, který mě vlastně do světa financí uvedl," říká Ferancová, která minulou středu prodala svůj čtvrtinový podíl ve společnosti zbývajícím akcionářům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









