Výroba aut v Evropě bude dál klesat. Zlepšení se podle šéfa Sdružení automobilového průmyslu Martina Jahna dá čekat nejdříve koncem roku 2014.
Podle něj bude letošní i příští rok patřit pro evropské výrobce automobilů k těm těžkým.
"Já si nemyslím, že v Česku bude docházet nějakým zásadním propadům. Takže na tom budeme pořád lépe než Evropa jako celek," říká muž, který je zároveň vedoucím mezinárodních prodejů firemním zákazníkům Volkswagen Group.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







