Spor kolem pražské Holešovické tržnice graduje. Jakmile město vypovědělo nájemní smlouvu, která měla trvat až do roku 2045, přestali trhovci platit společnosti Delta Center a peníze ukládají do notářské úschovy. Město již navíc s některými z nich uzavřelo samo nájemní smlouvy.
Některé společnosti tento tlak neustály a areál opustily. Například jde o firmu Mc Donalds. Spor skončí s největší pravděpodobností až u soudu, který bude muset rozhodnout, co kdo a kdy vlastně porušil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










