Spor kolem pražské Holešovické tržnice graduje. Jakmile město vypovědělo nájemní smlouvu, která měla trvat až do roku 2045, přestali trhovci platit společnosti Delta Center a peníze ukládají do notářské úschovy. Město již navíc s některými z nich uzavřelo samo nájemní smlouvy.

Některé společnosti tento tlak neustály a areál opustily. Například jde o firmu Mc Donalds. Spor skončí s největší pravděpodobností až u soudu, který bude muset rozhodnout, co kdo a kdy vlastně porušil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se