Zdá se, že Čechů jezdí do Cannes rok od roku míň. Možná to jenom tak vypadá a není to pravda. Rozhodně jsou ale míň vidět. Ještě před nějakými pěti lety pořádalo hned několik českých agentur svou vlastní party, na festivalu se to hemžilo českými delegáty. Letos aby je člověk pohledal.
Několik desítek návštěvníků z České republiky na Cannes Lions ale přece přijelo, a to jak veteráni, kteří na největší reklamní festival světa jezdí každoročně, tak i pár nováčků. Mezi nimi ředitel rozvoje byznysu v agentuře VCCP Jan Faflík: "V reklamě dělám osmnáct let, ale tady jsem poprvé. A myslím, že tady žádná moje práce ani nikdy v minulosti nesoutěžila. Většinou jsem dělal na klientech, kteří nebyli zrovna o kreativě." V Cannes je až letos poprvé proto, že celý výlet stojí spoustu peněz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










