Na českém trhu definitivně skončí tři tradiční regionální značky, a sice Jihomoravská plynárenská (JMP), Severomoravská plynárenská (SMP) a Východočeská plynárenská (VČP). Koncern RWE slučuje pět podniků prodávajících plyn a elektřinu zákazníkům a na celém území Česka bude od příštího roku nabízet energie prostřednictvím jediné společnosti s názvem RWE Energie.

Cílem topmanagementu skupiny RWE v Česku vedeného Martinem Herrmannem je zredukovat složitou firemní strukturu zahrnující více než dvacet společností. „Restrukturalizace skupiny umožní zjednodušení řízení, vytvoření partnera pro všechny zákazníky napříč republikou a snížení administrativy,“ říká mluvčí RWE Martin Chalupský.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se