V sídle T-Mobilu na pražských Roztylech probíhá velké stěhování. Brzy mají k současným třem tisícovkám zaměstnanců přibýt kolegové z dříve sesterského T-Systems.
Fúzí s firmou zaměřenou na korporátní klienty chce operátor s největším počtem mobilních zákazníků v Česku posílit právě v takzvaných B2B službách.
Mateřský Deutsche Telekom přitom nedávno koupil i skupinu GTS, která je u nás významným dodavatelem firemního připojení a služeb. "Primární záměr je B2B firemní trh," říká v rozhovoru pro IHNED.cz generální ředitel českého T-Mobilu Milan Vašina.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













