V sídle T-Mobilu na pražských Roztylech probíhá velké stěhování. Brzy mají k současným třem tisícovkám zaměstnanců přibýt kolegové z dříve sesterského T-Systems.

Fúzí s firmou zaměřenou na korporátní klienty chce operátor s největším počtem mobilních zákazníků v Česku posílit právě v takzvaných B2B službách.

Mateřský Deutsche Telekom přitom nedávno koupil i skupinu GTS, která je u nás významným dodavatelem firemního připojení a služeb. "Primární záměr je B2B firemní trh," říká v rozhovoru pro IHNED.cz generální ředitel českého T-Mobilu Milan Vašina.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se