Nový hráč na telekomunikačním trhu Gorila mobil přináší do Česka nabídku tarifů postavených především na mobilním internetu. Tradiční volání a SMS tak v souladu s celosvětovým trendem ustupují do pozadí. Přeprodejce služeb Kellnerovy Telefóniky má za úkol oslovit hlavně mladé zákazníky. V budoucnu se ale chce napojit i na služby svého hlavního investora Unimex Group miliardáře Jiřího Šimáněho.

Přibližně od padesátky virtuálních operátorů a přeprodejců, kteří dnes na trhu působí, odlišují Gorila mobil předplacené karty a tarify s jednotnou cenou za volání a SMS, ale odstupňované podle objemu mobilních dat.

Cena 2,50 koruny za minutu je přitom na trhu již relativně vysoká, po druhé minutě je však volání zdarma. Rozhodující tak bude cena za data, která s rostoucím objemem klesá. Základní cena je s konkurencí tradiční operátorské trojice srovnatelná, ve vyšších objemech je ale až řádově nižší.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.