České radiokomunikace mají nového generálního ředitele. Michala Čupu v pátek nahradil ve vedení společnosti jeho dosavadní zástupce Martin Gebauer.
Čupa vedl České radiokomunikace od dubna loňského roku. Mezi jeho hlavní úkoly patřila transformace ztrátové společnosti a rozvoj nových vysílacích služeb. V nové strategii, kterou firma představila v březnu letošního roku, se chystala užší propojení služeb televizím, rádiím a telekomunikačním firmám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











