Sázky na jméno Tomáše Budníka jako nového generálního ředitele Telefóniky se vyplatily. V pátek večer se představil úzké skupině vysokých manažerů a veřejně jeho jmenování oznámí firma v pondělí. Luise Malvida nahradí ve funkci od 1. července.

Budníkovým úkolem je hlavně zefektivnit největší tuzemskou telekomunikační společnost pod novým majitelem, skupinou PPF miliardáře Petra Kellnera. "Mým cílem je výrazně zjednodušit a zrychlit chod firmy, abychom mohli pružně reagovat na jakékoli změny trhu. Ruku v ruce budeme pokračovat ve zjednodušování produktů a služeb,” uvedl exkluzivně pro iHNED.cz.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se