The Prague Outlet se se svými 190 obchody má stát největším outletovým centrem nejen v Praze, ale i v České republice. Značkové zboží střední a vyšší třídy s výraznou slevou si lidé budou moct v blízkosti Letiště Václava Havla koupit nejdříve koncem příštího roku. HN to sdělili zástupci investora – společnosti Dreitonel.

Outletové centrum otevře v budově, kde mělo původně fungovat outletové centrum s názvem Galleria Moda. To ale kvůli realitní krizi nikdy neotevřelo. „Po převzetí vlastnictví rozsáhlé nemovitosti původně pojmenované jako Galleria Moda jsme od konce roku 2013 usilovně pracovali na definici nového produktu prémiového outletového centra,“ prohlásil člen představenstva investorské společnosti Dreitonel Martin Kubišta. 

Podle Kubišty žijí v 90minutové spádové oblasti lidé, kteří mají o 41 procent vyšší kupní sílu, než jaký je průměr kolem srovnatelných outletových center ve střední Evropě. "Jsme si jisti, že máme dostatečnou sílu spotřebitelským potenciálem naší spádové oblasti přesvědčit i módní značky, které Prahu zatím za dostatečně silnou outletovou příležitost nepovažovaly,“ říká Kubišta.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 179 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se