Profesionální basketbalisté nejsou žádné slečinky a obvykle je nic nevyvede z míry, ale na rozdováděného chlápka na pódiu zírali v úterý s otevřenou pusou a nevěřícíma očima. To když několikrát uvedl svým hysterickým jekotem publikum do varu a fanouškům i hráčům slíbil, že už příští rok vyhrají titul.

Byl to zase ten starý dobrý Steve Ballmer, o kterém jeden novinář kdysi napsal, že když vyběhne na pódium, připomíná "baseballového trenéra dvanáctiletých žáků, který v šatně vypil příliš mnoho redbullů".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se