Profesionální basketbalisté nejsou žádné slečinky a obvykle je nic nevyvede z míry, ale na rozdováděného chlápka na pódiu zírali v úterý s otevřenou pusou a nevěřícíma očima. To když několikrát uvedl svým hysterickým jekotem publikum do varu a fanouškům i hráčům slíbil, že už příští rok vyhrají titul.
Byl to zase ten starý dobrý Steve Ballmer, o kterém jeden novinář kdysi napsal, že když vyběhne na pódium, připomíná "baseballového trenéra dvanáctiletých žáků, který v šatně vypil příliš mnoho redbullů".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













