Jeden z největších soukromých zaměstnavatelů v Česku – společnost Siemens – mění způsob, jak chce do budoucna dělat byznys.
Od začátku letošního října přebuduje po vzoru své mateřské společnosti strukturu i obchodní model. Z 16 divizí, které v Česku pokrývají různé oblasti od zdravotnictví po energetiku, zůstane pouze devět. Zbylé se rozpustí v těch, jež zůstanou.
Skupina zároveň celosvětově zruší celou úroveň managementu, který byl hned pod představenstvem a na jednotlivé divize dohlížel. Manažeři, kteří tento post zastávali, mají najít uplatnění přímo v jednotlivých divizích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













