Jeden z největších soukromých zaměstnavatelů v Česku – společnost Siemens – mění způsob, jak chce do budoucna dělat byznys.

Od začátku letošního října přebuduje po vzoru své mateřské společnosti strukturu i obchodní model. Z 16 divizí, které v Česku pokrývají různé oblasti od zdravotnictví po energetiku, zůstane pouze devět. Zbylé se rozpustí v těch, jež zůstanou.

Skupina zároveň celosvětově zruší celou úroveň managementu, který byl hned pod představenstvem a na jednotlivé divize dohlížel. Manažeři, kteří tento post zastávali, mají najít uplatnění přímo v jednotlivých divizích. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se