Do Česka se příští rok vrátí tenisový turnaj žen okruhu WTA. Hrát se bude na pražské Spartě na přelomu dubna a května s dotací 250 tisíc dolarů. Na takovýchto turnajích zpravidla nastupují i hráčky první desítky žebříčku.

"Měli jsme nabídku i na jiné volné termíny, ale pro nás připadal v úvahu jen tento jediný. Jsme rádi, že jsme se domluvili," uvedla ředitelka turnajů agentur TK Plus a Česká sportovní, které řídí tenisové kluby a areály v Prostějově a na Spartě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se