Do Česka se příští rok vrátí tenisový turnaj žen okruhu WTA. Hrát se bude na pražské Spartě na přelomu dubna a května s dotací 250 tisíc dolarů. Na takovýchto turnajích zpravidla nastupují i hráčky první desítky žebříčku.
"Měli jsme nabídku i na jiné volné termíny, ale pro nás připadal v úvahu jen tento jediný. Jsme rádi, že jsme se domluvili," uvedla ředitelka turnajů agentur TK Plus a Česká sportovní, které řídí tenisové kluby a areály v Prostějově a na Spartě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










