ČNB nebude dál prošetřovat, zda prezident pražské burzy Petr Koblic porušil pravidla obchodování s akciemi, když kritizoval způsob, jakým byla telekomunikační firma O2 rozdělena. Koblicova kritika se soustředila zejména na to, jak majoritní vlastník O2, finanční skupina PPF, naložil s menšinovými akcionáři.
Byznysovou rubriku Hospodářských novin najdete také na Facebooku.
Podnět k prošetření regulátorovi podalo O2 25. června. "Na základě uvedeného podnětu neshledala ČNB důvody pro zahájení správního řízení," odpověděla banka e-mailem bez dalších podrobností na dotaz HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










