Společnost Microsoft v pondělí zasedne v novém. Firma, která se loni rozrostla spojením se společností Skype, zasedne opět v centru na pražské Brumlovce. Jen o pár budov dál oproti původnímu sídlu. 

Budovu Delta, kam se Microsoft stěhuje, vystavěla společnost PasserInvest. Získala pro ni dva významné nájemce. Do budovy se nastěhuje ještě firma Hewlett-Packard. 

Nové prostory mají zapadnout do světového konceptu, který v Microsoftu nazývají "workplace advantage“. Jde o moderní kancelářské prostory rozprostřené na čtyřech patrech, jaké je možné vidět u mladých, zejména technologických a internetových firem. Část prostor má vypadat jako kino nebo třeba místo, kde si lze pustit DVD. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se