Vozy s dieselovými motory, které nyní sjíždí z výrobních pásů továren v Mladé Boleslavi a Kvasinách, plní příslušné emisní předpisy.

Vyplývá to z nezávislého testování dvou vozů, které si u specializované organizace TÜV SÜD v certifikované laboratoři v Roztokách u Prahy objednalo ministerstvo dopravy. Testem, který ministerstvo zadalo kvůli skandálu VW kolem falšování emisí, prošly nový VW Golf i Škoda Superb homologované pro normu Euro 6. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se