Vozy s dieselovými motory, které nyní sjíždí z výrobních pásů továren v Mladé Boleslavi a Kvasinách, plní příslušné emisní předpisy.
Vyplývá to z nezávislého testování dvou vozů, které si u specializované organizace TÜV SÜD v certifikované laboratoři v Roztokách u Prahy objednalo ministerstvo dopravy. Testem, který ministerstvo zadalo kvůli skandálu VW kolem falšování emisí, prošly nový VW Golf i Škoda Superb homologované pro normu Euro 6.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











