Už jen něco málo přes týden zbývá poplatníkům na podání přiznání k dani z nemovitých věcí. Čas mají do pondělí 1. února. Povinnost se týká všech, kteří si pořídili novou stavbu, jednotku či pozemek nebo zásadně měnili parametry starší nemovitosti. Přiznání ale musí podat i někteří poplatníci, kteří žádnou nemovitost nenabyli ani nijak nepřestavovali stávající. Důvodem jsou mimo jiné změny, které přinesla novela zákona o dani z nemovitých věcí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se