Už 250 tisíc klientů si vyzkoušelo nové internetové bankovnictví České spořitelny nazvané George. "S oficiálním spuštěním počítáme v květnu příštího roku," řekl při středečním představení nového systému Filip Zeman, ředitel digitálního bankovnictví České spořitelny.
Novinku už nyní může vyzkoušet prakticky jakýkoliv zájemce, zatím ale běží jen v pilotním provozu. "Pravidelně ji využívá 150 tisíc klientů, z toho zhruba 70 procent na počítači a 30 procent v mobilní verzi," upřesňuje Zeman. Pilotní provoz však nenabízí některé funkce, které systém dostane až později – zejména převod peněz na zahraniční účet nebo správu disponentských práv.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








