Podle výzkumu BNP Paribas Cardif indexu jistoty má v současné době mnoho Čechů obavy z možného zhoršení jejich finanční situace. Ke zhoršení dochází i v oblasti duševního zdraví. „Období nejistot v populaci přetrvává, duševní zdraví Čechů se dále zhoršuje – výskyt depresí a úzkostí u dospělých je častější než kdy dříve. Alarmující je, že situace se týká i našich dětí a teenagerů, na které momentální situace dopadá také. Tomuto vývoji je nutné věnovat pozornost. Chceme přispět k otevřené diskusi o současných problémech Čechů a hledání možných řešení. Věnovat se budeme finančnímu zdraví, narůstajícím psychickým problémům napříč obyvateli a finančnímu zabezpečení živnostníků,“ říká obchodní ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Martin Steiner.

Spolu s ním budou o tématech diskutovat ředitelka úvěrů a pojištění Air Bank a Zonky Veronika Benešová, regionální obchodní ředitelka České spořitelny Michaela Perman a ředitel segmentu pro živnostníky a malé firmy MONETA Money Bank Marek Dvořák.

Pro ty, kteří nebudou moci sledovat čtvrteční přímý přenos, bude po jeho odvysílání na kanálu YouTube k dispozici záznam debaty.