Podle nejnovějšího průzkumu agentury Median, jehož výsledky zveřejnily Hospodářské noviny, pokládají skoro tři čtvrtiny Čechů současné ceny bydlení za příliš vysoké.

Na tuto zprávu se zareagovala společnost EKOSPOL, která se rohodla nabízet byty projektu Rezidence Strašnice za cenu 50 000 Kč za metr čtvereční včetně DPH.

Podle generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti EKOSPOL Evžena Korce není možné nabízet slevy vždy a všude. Jako podmínku vidí dostatek vlastních finančních prostředků developera, které umožní stavět bez účasti bank a předprodanost bytů před dokončením výstavby.

V Rezidenci Strašnice vyjde šedesátimetrový byt 2+kk na cenu pod 3 milionů Kč, stometrový byt na méně než 5 milionů korun.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru