Po více než sedmi letech skončil Martin Roman v pozici šéfa elektrárenského gigantu ČEZ. Nadále bude firmu ovlivňovat z pozice předsedy dozorčí rady a věří, že to bude mít pozitivní dopad. "Jinak bych to nedělal," říká v další části z exkluzivního rozhovoru pro HN.

Od nové funkce očekává, že mu umožní více se věnovat strategii firmy. "Je to určitě dostavba Temelína a boj o ceny hnědého uhlí."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se