Po více než sedmi letech skončil Martin Roman v pozici šéfa elektrárenského gigantu ČEZ. Nadále bude firmu ovlivňovat z pozice předsedy dozorčí rady a věří, že to bude mít pozitivní dopad. "Jinak bych to nedělal," říká v další části z exkluzivního rozhovoru pro HN.
Od nové funkce očekává, že mu umožní více se věnovat strategii firmy. "Je to určitě dostavba Temelína a boj o ceny hnědého uhlí."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










