Kam se podle vás od roku 2005 posunula anketa TOP 25 žen českého byznysu?
Hovořím ze svých zkušeností. Na to, že jsem letos porotkyně, si teprve zvykám. Žebříček podle mne udělal hodně pro zviditelnění vrcholových manažerek a podnikatelek v Česku, napomohl významně k posunu ve vnímání žen v řídících pozicích. A rok od roku to nabírá na síle. Nejen v této soutěži, posun nastal i ve vnímání manažerek ze strany celé společnosti. Česko stále není mezi zeměmi, kde by žen ve vedení bylo dost. Takže tento žebříček je stále velmi důležitý. A je moc dobře, že se loni mezi TOP pětadvacítkou objevilo tolik nových tváří. Byla jsem tím velmi příjemně překvapena.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










