V devátém ročníku ankety TOP 25 žen českého byznysu 2013 zvítězila šéfka firem Olma a Profrost, které patří do skupiny Agrofert, Simona Sokolová. Skokankou roku 2013 je Jaroslava Valová ze Sika. První dámou veřejné sféry je stejně jako loni vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. 

Na slavnostním galavečeru byly ve středu 13. listopadu vyhlášeny tyto žebříčky:

TOP 25 žen českého byznysu 2013 (hlavní žebříček najdete), žebříček najdete ZDE

10 oborových žebříků (druhý ročník) - výsledky najdete ZDE

TOP 5 žen veřejné sféry (3. ročník) - výsledky najdete ZDE

25 nejvýznamnějších podnikatelek a manažerek vybírala odborná porota složená z headhunterů a významných osobností byznysu - složení poroty najdete ZDE. TOP 5 žen veřejné sféry letos zvolili zástupci vydavatelství Economia. 

Generálním partnerem projektu byla letos společnost Škofin, parnery byly společnosti Mazars a Havel Holásek. Na projektu se podílely rovněž firmy Halada, Ogilvy Public Relations, Bohemia Sekt a Belles Fleurs.

Všechny články o ženách českého byznysu najdete ZDE.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru