Zaměstnanci Škody Auto budou od dubna pobírat o dvě procenta vyšší mzdy než dosud. Dohodli se na tom manažeři automobilky s odboráři.
Průměrná mzda tarifních zaměstnanců mladoboleslavské firmy převýšila v roce 2013 částku 37 700 korun, nyní tedy bude ještě o něco vyšší.
Škoda Auto následovala svoji českou konkurenci, která už dohodu o zvýšení platů se zástupci zaměstnanců podepsala. Nošovický Hyundai lidem přidal v průměru 3,2 procenta, kolínský výrobce TPCA 2,4 procenta.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












