Zaměstnanci Škody Auto budou od dubna pobírat o dvě procenta vyšší mzdy než dosud. Dohodli se na tom manažeři automobilky s odboráři.

Průměrná mzda tarifních zaměstnanců mladoboleslavské firmy převýšila v roce 2013 částku 37 700 korun, nyní tedy bude ještě o něco vyšší.

Škoda Auto následovala svoji českou konkurenci, která už dohodu o zvýšení platů se zástupci zaměstnanců podepsala. Nošovický Hyundai lidem přidal v průměru 3,2 procenta, kolínský výrobce TPCA 2,4 procenta.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se