Jan Lamser odchází z ČSOB. "KBC Bank NV jako jediný akcionář společnosti ČSOB a Jan Lamser se dohodli na ukončení funkce člena představenstva ČSOB ke dni 12. června 2014," potvrdila informaci IHNED.cz mluvčí banky Pavla Hávová.

V poslední době měl Lamser v představenstvu na starosti největší agendu - retailovou pobočkovou síť v bance ČSOB, v Poštovní spořitelně a Eře a také zodpovídal za obsah nových online služeb pro retailovou klientelu.

Zaměstnanci byli o odchodu klíčového manažera informováni ve čtvrtek večer. Sám Lamser nechtěl svůj odchod komentovat, ke svým dalším plánům se také nevyjádřil.

Ještě ve středu se zúčastnil slavnostního setkání, které organizoval nový generální ředitel ČSOB John Hollows a jeho předchůdce a současný šéf dozorčí rady banky Pavel Kavánek pro zhruba 200 nejbližších spolupracovníků, představitelů tuzemských bank a významných klientů.

I z toho důvodu byl, jak uvedl jeden z významných manažerů skupiny ČSOB, který si ale nepřál být jmenovaný, pro Lamserovy kolegy jeho odchod velkým překvapením.

Zbývá vám ještě 70 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se