Dosud se u elektronického daňového přiznání nedalo platit prostřednictvím platební karty, od příštího roku se to však změní. Placení kartou se bude také testovat na pěti finančních úřadech. "Budeme tak testovat schopnost systému, zda platí, že 30 procent lidí chce zaplatit daň kartou," prohlásila na konferenci Budoucnost platebních karet Simona Hornochová, náměstkyně ministra financí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












