Dosud se u elektronického daňového přiznání nedalo platit prostřednictvím platební karty, od příštího roku se to však změní. Placení kartou se bude také testovat na pěti finančních úřadech. "Budeme tak testovat schopnost systému, zda platí, že 30 procent lidí chce zaplatit daň kartou," prohlásila na konferenci Budoucnost platebních karet Simona Hornochová, náměstkyně ministra financí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se