Stavba obřího logistického centra v Dobrovízi pokračuje podle plánu a Amazon jej hodlá uvést do provozu již v září. Americká společnost tak brzy zahájí nábor zaměstnanců, kterých chce mít do tří let až pět tisíc.

Velká náborová akce v Česku by měla začít nejpozději do dvou měsíců. Amazon plánuje, že v distribučním centru u hlavního města bude dohromady pracovat 2000 zaměstnanců na stálých pozicích a v plánu je i dalších 3000 sezonních míst pro obsloužení vánoční sezony.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se