Stavba obřího logistického centra v Dobrovízi pokračuje podle plánu a Amazon jej hodlá uvést do provozu již v září. Americká společnost tak brzy zahájí nábor zaměstnanců, kterých chce mít do tří let až pět tisíc.
Velká náborová akce v Česku by měla začít nejpozději do dvou měsíců. Amazon plánuje, že v distribučním centru u hlavního města bude dohromady pracovat 2000 zaměstnanců na stálých pozicích a v plánu je i dalších 3000 sezonních míst pro obsloužení vánoční sezony.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







