Až po Velikonocích bude pokračovat v mladoboleslavské automobilce Škoda Auto vyjednávání o nové kolektivní smlouvě. Ta stará vypršela poslední březnový den. Přesný termín dalšího kola jednání s odboráři stanoven nebyl.

Mluvčí Škody Auto Jozef Baláž informoval, že poslední návrh vedení firmy bylo zvýšení mzdových tarifů o rovná tři procenta. "Součástí nabídky byl také další nárůst příspěvku na doplňkové penzijní připojištění, a to ve dvou krocích až na nadprůměrných 900 Kč měsíčně," dodal. Škoda svoji nabídku postupně navyšovala vždy o dvě desetiny procenta z 2,6 procenta na počátku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se