Až po Velikonocích bude pokračovat v mladoboleslavské automobilce Škoda Auto vyjednávání o nové kolektivní smlouvě. Ta stará vypršela poslední březnový den. Přesný termín dalšího kola jednání s odboráři stanoven nebyl.
Mluvčí Škody Auto Jozef Baláž informoval, že poslední návrh vedení firmy bylo zvýšení mzdových tarifů o rovná tři procenta. "Součástí nabídky byl také další nárůst příspěvku na doplňkové penzijní připojištění, a to ve dvou krocích až na nadprůměrných 900 Kč měsíčně," dodal. Škoda svoji nabídku postupně navyšovala vždy o dvě desetiny procenta z 2,6 procenta na počátku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












