Pětiletá recese českého stavebnictví dávno skončila. Produkce firem od počátku loňského roku nepřetržitě roste. Neodráží se to ale na počtu zaměstnanců – ten v meziročním srovnání naopak neustále klesá, a to již pátým rokem. A tak zatímco v roce 2008, kdy bylo stavebnictví na vrcholu, pracovalo v tomto odvětví přes 410 tisíc lidí, v současnosti je jejich o 50 tisíc méně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










