Japonský výrobce elektroniky Panasonic odkoupí většinový podíl ve společnosti Hussmann, která se zabývá výrobou chladicích zařízení. Panasonic tak rozšíří svou nabídku domácích spotřebičů a právě chladniček.
Společnost zaplatí za Hussmann přes 150 miliard jenů (1,2 miliardy amerických dolarů), uvedla agentura Reuters s odvoláním na zasvěcené zdroje. Agentura Bloomberg hovoří dokonce o částce 186,6 miliardy jenů (1,5 miliardy dolarů).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











