Japonský výrobce elektroniky Panasonic odkoupí většinový podíl ve společnosti Hussmann, která se zabývá výrobou chladicích zařízení. Panasonic tak rozšíří svou nabídku domácích spotřebičů a právě chladniček.

Společnost zaplatí za Hussmann přes 150 miliard jenů (1,2 miliardy amerických dolarů), uvedla agentura Reuters s odvoláním na zasvěcené zdroje. Agentura Bloomberg hovoří dokonce o částce 186,6 miliardy jenů (1,5 miliardy dolarů).

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se